چگونه یک ابزار تبدیل به کالای بازباکس می شود؟

همواره در هنگام استفاده از ابزارها اتفاق ناخوشایندی می افتد که باعث از کار افتادگی یا معیوب شدن قسمتی از ابزار می شود که خوشبختانه در بعضی موارد با همت متخصصین مجرب و کارآزموده، ابزار معیوب تعمیر شده و به چرخه حیات و استفاده مجدد برمیگردد. پی بام با به کار گرفتن متخصصین حوزه ابزار در بخش تعمیر و سرویس، ابزار هایی که به دلایلی دچار برخی مشکلات شده را بررسی می نماید و پس از رفع ایرادات آن تحت عنوان کالای بازباکس به چرخه استفاده مجدد برمیگرداند و با قیمتی مقرون به صرفه نسبت به کارکرد ابزار به فروش می رساند.

آماده سازی

تمامی دستگاه ها توسط متخصصین پی بام و پی بام سرویس مورد بررسی قرار می گیرند و از لحاظ عملکرد و کارایی در تست های چندگانه مورد آزمایش قرار می گیرند، دستگاه های کارکرده و دارای ایراد توسط پی بام سرویس و شرکت های گارانتی کالاها مورد تعمیر قرار می گیرد و بدون عیب و نقص و با شرایط برای فروش در دسترس قرار می گیرد.

ضمانت نامه

تمامی کالاهای بازباکس موجود در پی بام بدون هیچ گونه مشکل فنی آماده به کار هستند، برخی از محصولات دارای گارانتی شرکتی می باشند و سایر کالاها دارای گارانتی پی بام هستند، کالاهایی که فاقد گارانتی شرکتی می باشند توسط خود پی بام گارانتی 45 روزه را دریافت می کنند.همه این کالاها ضمانت 2 روز بازگشت کالا را دارار می باشند.

قیمت گذاری

تمام کالاهای بازباکس با توجه به نوع ایراداتی که در آنها وجود داشته و رفع شده و میزان خرابی بدنه و نوع گارانتی توسط کارشناسان پی بام با رویکردی مشتری مدارانه مورد بررسی قرار گرفته و قیمت گذاری می شوند.

جزئیات ضمانت نامه کالاهای بازباکس

کالاهای موجود در بازباکس با توجه به نوع خود دارای ضمانت نامه های گوناگونی هستند، تمام کالاهای بازباکس ضمانت دو روزه تست و بازگشت کالا را دارا می باشند. برخی از کالاها که از لحاظ ظاهری و فنی سالم هستند و قبلا مورد استفاده قرار نگرفته اند به دلایلی نظیر نبود یا خرابی شدید کارتن مادر یا عدم کامل بودن قطعات جانبی در دسته بازباکس قرار گرفته اند این سری کالاها دارای گارانتی معتبر شرکتی هستند و خدمات پس از فروش شرکت تولید کننده را شامل میشوند. کالاهای دیگری که مورد استفاده قرار گرفته اند و پس از مدتی دچار خرابی های فنی شده اند یا وضعیت ظاهری دستگاه نامناسب می باشد مانند شکستگی قاب بدنه دستگاه توسط متخصصین پی بام سرویس مورد تعمیر قرار میگیرد این کالاها توسط فروشگاه پی بام ضمانت نامه 45 روزه دریافت می کند که این ضمانت شامل موارد زیر نمی شود

خرابی ناشی از استفاده غیر اصولی ( برخلاف موارد مندرج در دفترچه راهنما)

خرابی ناشی از نوسانات برق و فشار بیش از حد به دستگاه

عدم درج تاریخ و مهر فروشگاه در کارت گارانتی

هرگونه خرابی بدنه دستگاه از جمله خراشیدگی، فرورفتگی، شکستگی و کسری لوازم.

نمونه هایی از محصولات بازباکس

بله، تمامی کالاهای بازباکس دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند، گارانتی در کالاهای بازباکس به دو صورت تعریف شده کالاهایی که دارای گارانتی شرکتی، شرکت تولید کننده برند می باشند و کالاهایی که توسط پی بام پس از تعمیر و رفع ایرادات گارانتی 45 روزه می شوند.
بله، تمامی کالاهای بازباکس که توسط پی بام به فروش می رسند،از مدت زمان 2 روزه تست از لحظه تحویل برخوردار هستند.
موارد زیر باعث ابطال گارانتی کالا های بازباکس میگردد:
خرابی ناشی از استفاده غیر اصولی ( برخلاف موارد مندرج در دفترچه راهنما)
خرابی ناشی از نوسانات برق و فشار بیش از حد به دستگاه
عدم درج تاریخ و مهر فروشگاه در کارت گارانتی
هرگونه خرابی بدنه دستگاه از جمله خراشیدگی، فرورفتگی، شکستگی و کسری لوازم.
بله، کالاهای دست دوم خود را پس از هماهنگی در با متخصصین پی بام سرویس به دفتر مرکزی پی بام سرویس ارسال نمایید تا توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد لازم به ذکر است هزینه ارسال و بازارسال کالا به عهده فروشنده کالای دست دوم به پی بام می باشد.
بله، هدف از راه اندازی بخش پی بام سرویس همین موضوع بوده، برای اطلاع بیشتر از مراحل کاری این نوع خدمات شرایط پی بام سرویس را مطالعه فرمایید.
بله، پس از ارسال و بررسی توسط کارشناسان پی بام سرویس کالای ارسالی شما قیمت گذاری می شود و پس از تسویه حساب کامل، کالای مورد نظر شما ارسال می شود.
خیر، کالا های بازباکس از خدمات ارسال رایگان بهره مند نمی شوند.