درباره ما

 
پیشینه گروه پی بام 

گروه تخصصی پی بام متشکل از تیم حرفه ای و مجرب و متخصص در زمینه صنعت ساختمان، معماری و تاسیسات و نگهداری با ساخت و راه اندازی پروژه های بزرگ در سطح کشور فعالیت خود را با عنوان شرکت ساختمانی حامیان شرق از سال ۱۳۸۳ آغاز نمود. در راستای به روز رسانی فعالیت‌ها و خدمات، این مجموعه در سال ۱۳۹۷ بر آن شد تا با تاسیس فروشگاه اینترنتی تخصصی به عرضه محصولات متنوع صنعت ساختمان از جزیی ترین کالاها و خدمات تا محصولات و ماشین‌ آلات سنگین، دامنه کاری خود را توسعه بخشد.

درباره پی بام

فروشگاه اینترنتی پی بام هر‌ آنچه برای ساخت، تعمیرات و نگهداری یک ساختمان نیاز دارید! کالا و خدمات ارائه شده در پی بام از پی تا بام ساختمان شما را پوشش می‌دهد.
از یک میخ ساده تا ماشین‌ آلات سنگین از یک پیچ گوشتی ساده تا بزرگترین ابزارآلات صنعتی و ساختمانی و راه سازی همه در یک فروشگاه اینترنتی تخصصی.
پی بام با بهره مندی از نیروهای متخصص در لجستیک، تامین و فروش کالا و محصولات صنعت ساختمان گام بلندی برای بروزرسانی و آسودگی خاطر فعالان این صنعت برداشته است. 

ماموریت پی بام

لذت خرید از پی تا بام ساختمان خود را در این فروشگاه اینترنتی تجربه کنید.  

تسریع در جستجو و انتخاب کالای مورد نیاز، جلوگیر از اتلاف وقت، ارسال سریع و آسان، بخشی از خدمات سایت پی بام است. تنها با یک دستگاه هوشمند و چند کلیک لوازم و کالای خود را سفارش دهید و سریع در محل تحویل بگیرید.

سازمان فروش و لجستیک پی بام همواره در تلاش است تا با بهره‌گیری از دانش روز بهترین و با کیفیت ترین کالاها و خدمات را به خریداران ارائه دهد.


هدف پی بام

پی بام با ارائه انواع گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در زمینه صنعت ساختمان در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان، توزیع‏ کنندگان و فروشندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های پی بام محسوب می‌شود. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت پی بام و خدمات ارائه شده در آن، همواره مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوع در پی بام بوده است.

بازخوردها