Loading...

روش های ارسال و تحویل کالا

روشهای ارسال سفارش 

  1. سفارش ها در سطح شهر مشهد صرفا از طریق پیک و سیستم حمل درون شهری پی بام ارسال می گردد و خریداران می توانند از بین روش های ارسال، ارسال با پیک درون شهری را انتخاب نمایند.
  2. در شهرهایی غیر از مشهد، سفارش ها علاوه بر ناوگان پی بام، توسط پست و سایر سرویس های ارائه دهنده خدمات حمل کالا، از قبیل باربری‌ های برون شهری و تیپاکس نیز ارسال می گردد که در ادامه شرح داده شده است.
  3. برای سایر شهرهای غیر از مشهد، سفارش ها از دو طریق پست و باربری ارسال می گردند. خریداران می توانند در مرحله ثبت سفارش، از بین روش های ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایید. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن است.

 

نکته

در مواردی که ارسال توسط باربری انتخاب گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش به صورت صحیح و سالم و با عکسبرداری از بسته بندی و تحویل در سریع ترین زمان ممکن به شرکت‌ های باربری و ارسال کد پیگیری برای خریدار محترم است. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را بر اساس قوانین شرکت های حمل و نقل تا سقف ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای خریداران وجود نداشته باشد. لازم به ذکر است که مسئولیت آسیب به کالا حین بسته بندی و تا تحویل به باربری به عهده‌ی پی بام است.

 

هزینه ارسال

خریداران محترم در هنگام ثبت سفارش و استعلام، به راحتی قادر هستند روش های مختلف ارسال و هزینه های مرتبط با هر کدام از آن ها را مشاهده نمایند. این هزینه ها بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، به صورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد. در حال حاضر هزینه ارسال با پست پیشتاز برای تمام نقاط کشور در سفارش‌ هایی با وزن کمتر از 2 کیلوگرم مبلغ معین 9500 تومان است. همچنین این مبلغ برای ارسال با پست سفارشی 6500 تومان در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است هزینه ذکر شده برای ارسال از طریق پست ثابت بوده و پرداخت اضافه هزینه برای سفارشات از سقف معین فوق به عهده پی بام است. همچنین در موارد ارسال با پست برای مرسولات مازاد بر 2 کیلو به ازای هر کیلوگرم 3000 تومان به هزینه ارسال افزوده خواهد شد.

در موارد ارسال با باربری و تیپاکس هزینه حمل از انبار پی بام تا محل دریافت مرسوله در باربری و تیپاکس به عهده پی بام است، اما در روش ارسال با باربری و تیپاکس هزینه ارسال از شهر مشهد تا شهر مقصد به صورت پس کرایه به عهده خریدار محترم است که پس از استعلام، طبق توافق و هماهنگی با پشتیبانی، مبلغ حدودی هزینه حمل تا محل دریافت به اطلاع خریداران محترم خواهد رسید.

 

انواع روش های ارسال و تعرفه ها

  • پست سفارشی
  • پست پیشتاز
  • تیپاکس
  • باربری برون شهری
  • پیک درون شهری

پست پیشتاز: 1 الی 3 روز کاری و با هزینه 9500 تومان تا 2 کیلوگرم، بابت هر کیلوگرم بیشتر 3000 تومان به مبلغ کل افزوده می شود.

پست سفارشی: 3 الی 5 روز کاری و با هزینه 6500 تومان تا 2 کیلوگرم، بابت هر کیلوگرم اضافه 3000 تومان به مبلغ کل افزوده می شود.

تیپاکس: تحویل 1 الی 3 روز کاری در محل و تعرفه هزینه این نوع ارسال بر اساس ابعاد و وزن اجسام، محل و مسیر+ بیمه محاسبه می شود.

باربری برون شهری: اگر کالایی که شما خریداری نمودید کلی، حجیم و سنگین باشد، سفارش شما به صورت پس کرایه و با باربری برای شما ارسال می شود. هزینه ی حمل این کالاها به عهده خریداران محترم است. این نوع ارسال به صرفه و بر اساس حجم و تعداد و ابعاد کالا در نظر گرفته می شود.                                                                                                                           

پیک موتوری و درون شهری: در این روش ارسال تحویل کمتر از 3 ساعت (در وقت اداری) در سطح شهر مشهد و کاملا رایگان است.

توجه فرمایید برای خرید های بیش از 500 هزار تومان هزینه ارسال رایگان است، در صورتی که کلی (بیشتر از 10 کیلو یا 10 عدد) و کارتنی و یا حجیم نباشد.

 

مدت زمان تحویل سفارش ها

سفارش های شهر مشهد 

مدت زمان تحویل کالاها در شهر مشهد به روش ارسال فوری در کمتر از 3 ساعت (در وقت اداری) و در روش ارسال عادی حداکثر یک روز کاری است.

توجه: سفارش های ارسالی شهر مشهد به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 1 تا 3 ساعت که با خریداران هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردد و خریداران محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص و هماهنگ شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیر این صورت  مرسوله برگشت خورده و مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده خریدار است. همچنین سفارش هایی که بعد از ساعت 17 ثبت شده باشند، در ابتدای روز کاری آینده تا قبل از ساعت 12 ارسال خواهند شد.

 

سفارش های ارسال شده توسط پست و باربری

سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، از 24 ساعت بعد از ثبت سفارش تحویل پست و یا باربری خواهد شد و بر اساس ساختار پست کشور و سیستم حمل و نقل باربری، به خریدار تحویل می گردد. ارسال کالا معمولا از طریق پست و باربری در سطح کشور نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 1 تا 5 روز کاری به طول می انجامد.

 

 

 

نظرات
    برگشت به بالا