مزایای خرید اقساطی

در بازاری که روزانه دستخوش تغییر و افزایش قیمت است پس‌انداز کردن راه‌حل مناسبی برای خرید نیست. خرید قسطی هوشمندانه‌ی شما می‌تواند یک تصمیم مالی سودآور باشد چون:

ابزار مورد نیازتان را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید:

تصور کنید همین امروز نیاز به خرید دریل، چکش یا یکی دیگر از اقلام ضروری کارگاهی را دارید که نمی‌توانید برای تهیه‌ی آن زمانی را صرف پس‌انداز کردن کنید. پی بام با ایجاد شرایط خرید چکی به شما کمک می‌کند تا نسبت به خرید قسطی ابزار های مورد نیاز خود اقدام کنید و ابزار مورد نظر خود را در کوتاهترین زمان ممکن از گستره‌ی بزرگ ابزار های پی بام و با برند‌های معتبر ابزارآلات مانند رونیکس، نووا ، توسن و ... تهیه کنید.

سوالات متداول
خیر، کلیه‌ی مراحل دریافت اعتبار خرید کالا به صورت غیرحضوری و بدون نیاز به ضامن از طریق واتساپ به شماره 09011408590 و سامانه‌های آنلاین شرکت‌های حمل و نقل یا پست انجام می‌گیرد.
پس از بررسی مدارک و تایید یا عدم تایید مدارک توسط کارشناسان پی بام، ادامه مراحل از طریق پیامک یا واتساپ به شما ارسال خواهد شد
بله، 30 درصد مبلغ سبد انتخابی کالای مورد نظر به صورت نقدی ( پرداخت از طریق درگاه آنلاین ) انجام شده و باقیمانده مبلغ سبد به صورت چک صیادی تا سقف ده میلیون تومان قابل پرداخت است
خیر، در صورت خرید اقساطی و انتخاب کالای دارای تخفیف، تخفیف حذف شده و قیمت بدون تخفیف ( قیمت لیست ) لحاظ میگردد.
اخیرا دسته چک‌های صادر شده توسط تمامی بانک‌ها در سامانه‌ی یکپارچه‌ی صیاد (صدور یکپارچه‌ی دسته چک) ثبت می‌شوند و دسته‌چک‌های تمامی بانک‌ها الگوی ظاهری یکسان خواهند داشت. دسته چک‌های جدید با سنجش اعتبار درخواست کننده در سامانه‌ی بانک مرکزی توسط بانک‌ها صادر می‌شوند. علاوه بر موارد امنیتی جدیدی که در چک‌های بانکی جدید طراحی شده‌اند هر برگ از دسته چک دارای کدی منحصر بفرد است که با استفاده از آن هر شخص ثالثی امکان بررسی اطلاعات و اعتبار مالک چک را خواهد داشت.
از مواردی که بررسی آن‌ها بر اساس تصاویر بارگذاری شده‌ انجام می‌شود تنها لازم است تا اصل چک صیادی برای پی بام ارسال شود. پس از تایید تصاویر بارگذاری شده توسط کارشناسان لازم است تا متقاضی با استفاده از شرکت‌های حمل و نقل شهری در مشهد و پست پیشتاز در شهرستان نسبت به ارسال چک صیادی برای پی بام اقدام کند.
برای دریافت اعتبار پی بام لازم است تصاویر کارت ملی یا شناسنامه، تصویر سند ملکی یا اجاره نامه و تصویر چک صیادی برای اعتبار سنجی از طریق واتساپ به شماره 09011408590 ارسال گردد
بله، مبلغ 12.500 تومان از طریق لینک پرداختی که در اختیار شما قرار داده می شود.
خیر، بعد از دریافت اعتبار می بایست به میزان اعتبار تعلق گرفته، در یک سبد خرید انجام داد و امکان ثبت سفارش در زمان های متفاوت وجود ندارد.
بله، درصورتی که قبلا از خریداران محترم پی بام بوده اید تا سقف 10 میلیون تومان می توانید اعتبار دریافت کنید. در غیر این صورت میزان سقف اعتبار دریافت شده 6 میلیون تومان می باشد.